Opakowania kartonowe z nadrukiem — poznaj 6 powodów, dla których warto je kupić!

Zastanawiasz się nad tym, jakie opakowania wysyłkowe dla Twojej firmy będą odpowiednie? To bardzo ważny wybór, ponieważ to od nich zależy bezpieczne dostarczenie paczek klientowi. Ponadto, estetyczny wygląd przesyłki sprawi, że jej odbiorca odniesie pozytywne wrażenie o Twoim sklepie. Na co więc powinieneś się zdecydować? Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup wysokiej jakości opakowań kartonowych z nadrukiem. Czytaj dalej, a poznasz 6 powodów, dla których warto się w nie zaopatrzyć!

1. Opakowania kartonowe z nadrukiem — daj poznać swoją firmę!

Wszystkie przesyłki, które wychodzą z Twojego sklepu, stanowią Twoją wizytówkę. Dlatego powinieneś zadbać nie tylko o solidność nadawanych przesyłek, ale także o ich efektowny i elegancki wygląd. Logo nadrukowane na opakowaniach kartonowych zdecydowanie poprawi estetykę wysłanej przez Ciebie paczki. Dzięki temu od samego początku klient będzie mieć pewność, z jakiego sklepu dostawa do niego dotarła. Każda marka dbająca o swój dobry wizerunek dokłada wszelkich starań w sprawie personalizacji nawet takich produktów, jakimi są kartony wysyłkowe. Jeżeli aspirujesz do najlepszych, już dziś zadbaj o to, aby zaopatrzyć się w solidne opakowania kartonowe z nadrukiem. Umieść na nich swoje logo, a nie tylko zadowolisz obecnych klientów, ale także sprawisz, że coraz więcej osób zainteresuje się Twoją działalnością.

2. Postaw na ekologiczne rozwiązania

W obecnych czasach bardzo wielu klientów zwraca uwagę na to, aby wybierać sklepy, które cenią sobie ekologiczne rozwiązania. Nie chcesz więc wypaść z obiegu przez takie kryterium? Masz na sercu dobro naszej planety? Koniecznie wybierz więc kartony wysyłkowe, które można poddać recyklingowi! Właśnie takim rozwiązaniem są opakowania kartonowe z nadrukiem. Dzięki wydrukowaniu loga, czy dodaniu innej informacji dla klienta, nie będziesz musiał umieszczać na paczce dodatkowych naklejek, które uniemożliwiałby recykling. Spośród wielu dostępnych modeli wybierz te, które rozłożą się bez negatywnych skutków dla środowiska, a przy tym wytworzone zostały przy pomocy nowoczesnych technologii redukujących zarówno ślad węglowy, jak i zużycie wody. Zacznij dbać o naszą planetę od swoich małych, codziennych wyborów. Postaw na biodegradowalne opakowania, które wykonane są z surowców wtórnych!

3. Bezpieczna przesyłka

Decydując się na zakup opakowań kartonowych z nadrukiem, masz pewność, że Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie w ręce odbiorcy. Dlaczego? To uniwersalne produkty, które, o ile są dobrze dobrane do zawartości przesyłki, zagwarantują Ci ochronę jej zawartości. Innego typu opakowania przewozowe nie amortyzują i nie zabezpieczają tak skutecznie przed ewentualnymi wgnieceniami, jak solidny karton. Na co zwrócić uwagę przy zakupie opakowania? Zapamiętaj jedną prostą zasadę — im cięższa lub większa przesyłka, tym karton powinien być mocniejszy i bardziej solidny. Zależy Ci na zaopatrzeniu się w trwałe i niezawodne kartony? Tego typu opakowania kartonowe możemy wyprodukować dla ciebie w dowolnym, wybranym przez Ciebie wymiarze! Dzięki temu bez problemu dopasujesz proces pakowania do swoich potrzeb.

4. Pozwól klientom na ponowne użycie opakowań

Bardzo często klienci indywidualni decydują się na ponowne użycie paczek, które do nich dotarły. Niektórzy wysyłają je pocztą dalej, z inną zawartością, inni przechowują w nich drobiazgi w domu. Decydując się na solidne kartony o wydłużonym cyklu życia, pozwalasz na to, aby można było je wykorzystać w taki sposób. Postaw na opakowania kartonowe z nadrukiem, a w niezwykle prosty sposób zadbasz o promocję swojej firmy. Jak? Karton z wydrukowanym logiem będzie mógł trafić w ręce kolejnej potencjalnie zainteresowanej Twoją działalnością osoby. Dzięki naniesionym na pudełko informacjom, w łatwy sposób będzie mogła sprawdzić Twoją ofertę w sieci.

5. Zbuduj pozytywny wizerunek swojej marki

Zależy Ci na tym, aby odbiorcy Twoich usług postrzegali Twoją firmę, jako rzetelne miejsce, które cieszy się renomą w branży? Musisz zadbać o każdy detal swojej komunikacji z klientem. Nie chodzi tutaj tylko o sprawną realizację jego zamówień, czy obsługę na najwyższym poziomie. Mówiąc o„komunikacji” mamy także na myśli podkreślenie wagi takich detali, jak efektowne, stylowe i schludne opakowanie, które trafi w ręce klienta, czy jego nienaruszoną zawartość. Ponadto nieobojętna jest również troska firmy o środowisko naturalne. Te wszystkie elementy wpłyną na pozytywny odbiór Twojej działalności. Nie zastanawiaj się więc, czy warto inwestować w opakowania kartonowe z nadrukiem, tylko postaw na to, co sprawi, że Twoja firma będzie budowała sobie dobrą opinię wśród zadowolonych klientów.

6. Dopasuj opakowanie stosownie do okazji

Chciałbyś mieć możliwość personalizowania swoich przesyłek stosownie do okazji? Masz pomysł na nietypową akcję promocyjną? Opakowania kartonowe z nadrukiem dostosowane do Twoich potrzeb będą absolutnym strzałem w dziesiątkę! Dzięki naszym możliwościom druku fleksograficznego, offsetowego i cyfrowego dobierzemy dla ciebie najlepsze rozwiązanie! Możesz zdecydować się na zmianę wydruku na paczkach z okazji świąt Bożego Narodzenia, Walentynek, czy Halloween. Dzięki takiej personalizacji możesz mieć pewność, że spowodujesz uśmiech na Twarzy klienta, w którego ręce trafi taka przesyłka.

Opakowania kartonowe z nadrukiem to świetna propozycja dla każdej firmy prowadzącej sprzedaż wysyłkową. Takie artykuły nie tylko zabezpieczą transport Twoich produktów, ale również zapewnią Ci dobrą opinię wśród klientów. Postaw na paczki, które są zarówno solidne, trwałe, jak i estetyczne. Właśnie takie propozycje znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości opakowań kartonowych, na których możemy nadrukować to, co tylko sobie zażyczysz. Wybierz spośród nich te modele, które świetnie sprawdzą się w Twoim sklepie. Z naszą pomocą zadbasz o dobre imię swojej firmy!

kontakt z nami

Centrum logistyczne
oraz siedziba firmy:

PACK-PRINT.COM.PL
ul. Spokojna 12A
62-030 Luboń
NIP: 779 135 29 33

Obsługa Klienta

Szymon Piechowicz
CEO

Wojciech Piechowicz
sprzedaż i logistyka

Natalia Tabaka
grafik komputerowy

Miłosz Piechowicz
księgowość i administracja

    © 2022 Pack-Print PL. Klauzula Informacyjna