OPAKOWANIA W PACK-PRINT

Jesteśmy kompleksowym dostawcą rozwiązań w szerokim obszarze opakowań z tektury falistej, litej i kaszerowanej. Mamy możliwości druku fleksograficznego, offsetowego oraz cyfrowego. Nasz profesjonalny zespół zapewni realizację projektów od pomysłu do pełnej realizacji.

koncepcja

projekt
konstrukcji

projekt
grafiiki

prototyp

dobór
surowca

produkcja

dostawa

Jakie opakowania możemy dostarczyć?

WYSYŁKOWE

Zapewnij bezpieczną i ekologiczną wysyłkę swoich produktów w profesjonalnych kartonach dla e-commerce, które dzięki swoim właściwościom idealnie nadają się do sprzedaży internetowej. Oferujemy kartony z tektury falistej o różnych gramaturach z nawet najbardziej skomplikowanym tzw. nadrukiem zdjęciowym na maszynie fleksograficznej. Wykonujemy opakowania zgodne z międzynarodowym katalogiem FEFCO jak również inne – nietypowe konstrukcje stworzone indywidualnie pod Klienta.

PRODUKTOWE

Wyróżnij się na rynku! Dobre pudełko produktowe pozwala zwiększyć przychody marki poprzez odpowiednie wyróżnienie zapakowanego towaru na półce sklepowej. Oferujemy szerokie możliwości, które możesz wykorzystać w swoich kampaniach promocyjnych: od standardowych pudełek z atrakcyjnymi nadrukami, przez indywidualnie zaprojektowane opakowania dostosowane do Twoich potrzeb. Na życzenie możemy stworzyć dla Ciebie nawet najbardziej rozbudowany projekt!

DLA LOGISTYKI

Zoptymalizuj wysyłkę nawet najcięższych i najbardziej skomplikowanych produktów. Oferujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań logistycznych! Trudny do zapakowania przedmiot? Wyślij nam zdjęcie, a my zajmiemy się resztą. Bezpieczny transport z punktu A do punktu B w przypadku wrażliwych i wartościowych towarów, wymaga zastosowania rozwiązań, które gwarantują maksymalną wydajność i wytrzymałość.

NIESTANDARDOWE

Masz jakiś bardzo nietypowy karton do stworzenia? Twój produkt wymaga indywidualnego projektu, niekonwencjonalnego rozwiązania? Poznaj nasze możliwości i napisz do nas!

DRUK CYFROWY

Poznaj rewolucyjne możliwości szybkiego druku cyfrowego na opakowaniach z tektury falistej z kolorowymi nadrukami obrazów wysokiej jakości. Druk cyfrowy możemy wykonywać w dowolnej liczbie serii w zależności od potrzeb – na produkty regionalne i sezonowe, z myślą o specjalnych wydarzeniach i osobach docelowych. Oferowane możliwości indywidualizacji oznaczają zupełnie nowy potencjał marketingowy.
Dzięki drukowi cyfrowemu pojawiły się nowe korzyści: brak kosztów fotopolimeru przy produkcji, możliwość zmian w projektach graficznych przy każdym nowym zamówieniu, produkcja małych serii – już od 1 sztuki !

Magazynowanie

Dla naszych kontrahentów oferujemy magazynowanie wyprodukowanego towaru i wywoływanie potrzebnych partii produktu. Posiadamy swój transport, współpracujemy z firmami kurierskimi i spedycyjnymi.

napisz do nas


  kontakt

  PACK-PRINT.PL
  SZYMON PIECHOWICZ

  ul. Spokojna 12A
  62-030 Luboń
  NIP: 7791352933

  +48 730 839 630
  [email protected]

  © 2024 Pack-Print PL. Klauzula Informacyjna