kim jesteśmy

Jesteśmy nowoczesnym, rozwijającym się przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w branży opakowaniowej. Posiadamy wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować naszą misję oraz współtworzyć sukcesy naszych Klientów. Przestrzegamy uczciwych warunków współpracy i kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie się. Działamy w sposób zorganizowany i uporządkowany. Jesteśmy otwarci na potrzeby rynku i chcemy z powodzeniem spełniać jego oczekiwania. 

co nas wyróżnia?

Dzięki naszej wiedzy oraz szerokim kontaktom na rynku opakowaniowym możemy zaoferować Państwu najwyższej klasy wyroby, sprawne wsparcie logistyczne oraz najatrakcyjniejsze ceny na rynku. Oferujemy wykonanie dowolnego opakowania klapowego i fasonowego z wielokolorowym nadrukiem w technice fleksograficznej, offsetowej oraz cyfrowej. Przygotowujemy projekty opakowań oraz nadruków. 

Jednak dla nas opakowania to nie wszystko! W ofercie posiadamy również systemy usprawniające i przyspieszające pracę na magazynie wraz z materiałami niezbędnymi do pakowania takimi jak papiery, taśmy, folie itd.

Koncentracja na Kliencie

Troska o środowisko

Najwyższa jakość

Profesjonalizm

Terminowość

Innowacyjność

gdzie nas spotkasz?

targi, eventy

Kładziemy mocny nacisk na ciągłe doskonalenie się oraz poszerzanie naszych kontaktów. Dlatego też spotkasz nas na Targach branżowych w Warszawie takich jak na przykład targi WARSAW PACK

nasze osiągnięcia

certyfikaty, dyplomy, nagrody

Mamy zaszczyt poinformować, że zostaliśmy nominowani do nagrody głównej opakowanie roku na gali ART OF PACKAGING 2022

wspieramy

organizacje charytatywne, sport

Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu “Mar-Kot”
Klub piłkarski “Luboński KS” 

napisz do nas


  kontakt

  PACK-PRINT.PL
  SZYMON PIECHOWICZ

  ul. Spokojna 12A
  62-030 Luboń
  NIP: 7791352933

  +48 730 839 630
  [email protected]

  © 2024 Pack-Print PL. Klauzula Informacyjna