PAPIER
W PACK-PRINT

Dostarczamy papier różnego rodzaju dla firm z branży kosmetycznej, spożywczej, lakierniczej, automotive i wielu innych. Produkty, które oferujemy cechuje atrakcyjna cena i najwyższa jakość. Dbając o środowisko, duży nacisk nakładamy na racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi więc towary, które dostarczamy są przyjazne dla środowiska.

Jaki papier możemy dostarczyć?

Papier w rolkach do pakowania

Makulaturowy papier pakowy pochodzi z recyklingu i może być wielokrotnie przetwarzany. Służy on do zabezpieczenia zarówno delikatnych przedmiotów (np. żarówki, wyroby szklane, kosmetyki), jak i ciężkich (np. silniki, części do maszyn itd.).

Może być on połączony z zautomatyzowaną maszyną do produkcji papierowego żebra zabezpieczającego!

Papier w arkuszach do pakowania

Makulaturowy papier arkuszowy jest ekologiczny i nadaje się do recyklingu. Może być wielokrotnie przetwarzany, dzięki czemu ma tzw. drugie życie. Może być stosowany jako zabezpieczanie delikatnych powierzchni płaskich, przekładka paletowa, arkusz do pakowania ozdobnego

Papier nacinany RI-WRAP

Ri-Wrap jest rewolucyjnym produktem, który wykorzystuje rolki przetworzonego, wstępnie pociętego papieru i przekształca je w trójwymiarowy, ochronny materiał amortyzujący o strukturze plastra miodu. Dzięki unikalnej konstrukcji papieru, podczas owijania Ri-Wrap komórki nie tylko rozszerzają się, aby zapewnić wszechstronną ochronę, ale także zagnieżdżają się w sobie, mocno blokując komórki i eliminując wymagania dotyczące taśm lub klejów. Główną zaletą jest to, że papier rozszerza się w momencie pakowania, co eliminuje konieczność przechowywania dużych rolek folii bąbelkowej na stanowisku pracy.

Papier KRAFT

Papier KRAFT jest zazwyczaj używany do pakowania ozdobnego, natomiast jest również najlepiej nadającym się papierem do druku na tkaninach dzięki swoim unikalnym właściwościom takim jak: nieprzepuszczalność farb, duża odporność na wysoką temperaturę, barierowość.

napisz do nas


    kontakt

    PACK-PRINT.PL
    SZYMON PIECHOWICZ

    ul. Spokojna 12A
    62-030 Luboń
    NIP: 7791352933

    +48 730 839 630
    [email protected]

    © 2024 Pack-Print PL. Klauzula Informacyjna